Ajo është një nga personazhet e famshëm që gjithmonë komentohet për pamjen e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha, e cila prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak se ka shtuar peshë.

Por vetë 33-vjeçarjqa ka shpjeguar se ka një problem shëndetësor dhe si pasojë e ka të vështirë që të dobësohet.

Rexha ka treguar se vuan nga sindroma e vezoreve policistike dhe se ilaçet që merr për ta trajtuar këtë çrregullim, kanë efekt anësor shtimin në peshë.

Sido që të jetë, artistja me origjinë shqiptare ishte krejt ndryshe në fillimet e karrierës në vitin 2010, kur nuk e nisi karrierën solo  por si pjesë e një grupi të quajtur “Black Cards”.

Së fundmi, Bebe ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një fotografi të realizuar shumë vite më parë, kur ajo ishte shumë e dobët dhe zeshkane.

Artistja shqiptare me famë botërore është duke shijuar së fundmi suksesin e albumit të saj më të ri, “Bebe”, të cilin e nxori në shitje para disa javësh.