Ajo njihet për fotot e saj provokuese që bëjnë bujë, pa fshehur asgjë.

Supermodelja Emily Ratajkowski ka marrë gjithë vëmendjen edhe këtë herë me foton e fundit ku është shfaqur pa rroba e shtrirë në shtëpinë e saj. Bukuroshja brune, 31 vjeçe, u pa duke pozuar teksa shtrihej mbi një qilim shumëngjyrësh dhe imitonte pozicionin e qenit të saj.

Në çastin e mesditës, një palë trajnerë të bardhë mund të dalloheshin në cep të fotos, me sa duket aty ku nëna e njërit i kishte hequr para se të futej në pozicion pranë shoqes së saj me gëzof.