Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptar, Rita Ora hyri në “Instagram” për të treguar se sa i çuditshëm është tatuazhi i saj i fundit në një sërë fotosh.

32-vjeçarja ngriti bluzën e saj për të treguar tatuazhin më të fundit në pjesën nën gjoks.

Vepra artistike e Ritës dukej se ishte skica e një gruaje dhe ishte ende në proces të përfundimit, ndërsa ajo u ul përsëri në sallonin e tatuazheve për të krijuar një të ri.

Këngëtarja u pa me veshje të zeza sportive, të cilat i përshtati me një kapele bejsbolli të ngjashëm.

Rita me fytyrën me grim të lehtë la flokët bionde me kaçurrela të lirshme dhe kompletoi pamjen me një përzgjedhje byzylykësh. Më pas, ylli vazhdoi të ndante një përzgjedhje të disa ‘selfie’ rrezatuese.