Aktorja e njohur, Monika Lubonja, i ka habitur të gjithë me videon e saj ku shfaqet në dhomën e një hoteli me aktorin Gent Hazizi.

Lubonja ka publikuar një video në “Instastory” teksa tregon Gentin, i cili shfaqet gjysmë i zhveshur dhe ajo e veshur me një fustan nate.

Në videon në fjalë nuk mungojnë as batutat me njëri-tjetrin dhe kuptohet se ata po xhironin skenën e një filmi.

Pjesë nga biseda:

Genti: Më kishte marrë malli për ty!

Monika: Hiqi duart hiqi. Gent Hazizi dëgjo nuk je me Olta Gixharin këtu. Unë jam Monika

Genti: Hë mo se e kemi skenë filmi tani.

Monika: Hë pra, unë jam Monika.

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë.

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

Genti: Do ta bëjmë skenën?

Monika: Hiqi duart (qesh)