Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit. Së fundmi ai ka qenë mjaft aktiv me projekte të reja dhe përgatitjen e albumit të tij.

Vetëm pak më parë Ledri ka postuar në Instastory një foto me Romeo Veshajn dhe të gjithë jemi bërë shumë kurioz se çfarë po planifikojnë të dy ata. A do të sjellin një bashkëpunim muzikor apo Ledri do të jetë i ftuar në punatatën e rradhës në “Më lër të flas”?

Së fundmi artisti organizoi një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”. G.O.A.T është akronim për “The Greatest Of All Times” apo në shqip “Më i miri i të gjitha kohërave”. Në një intervistë për Top Channel në prapaskenën e festës ai ka treguar disa nga “sekretet” e këngëve të tij