Në rrjet po qarkullon një foto e Olta Gixharit dhe Luizit që kanë disa letra në duar, ku me siguri do të jetë skenari i filmit ku pritet që dyshja të jetë çift.

Por ajo ç’ka askush nuk ka kapur është fakti se në një nga fletët duket një puthje me buzëkuq. Mos ndoshta ky është një mesazh i koduar?

Kujtojmë se foto është publikuar një ditë më parë në Instastoryn e Luizit dhe shpejt ka bërë xhiron e rrjetit.