Modelja me forma të kolme, Demi Rose, është shfaqur së fundmi shumë provokuese nga vaska me ujë të nxehtë.

Ylli dhe modelja 27-vjeçare e “OnlyFans” ndau një foto të mrekullueshme të vizitës së saj në Glastonbury, ku pozoi me bikini.

Bukuroshja brune veshi bikini jeshile, të cilën e kombinoi me një braletë prej kadifeje të kuqe, teksa ishte zhytur në një vaskë dimërore.