Yjet e arti shpesh herë tërheqin vëmendje me veprimet e tyre skenike, por duket se një këngëtare braziliane ka shkuar pak më larg seç duhet.

DailyMail raporton se 21-vjeçarja MC Pipokinha, ka shokuar fansat e saj gjatë koncertit të fundit, pasi ka kryer seks oral me një fanse nudo para të gjithëve.

 Fillimisht raportohet se fansa, totalisht e zhveshur është ngjitur në skenë duke përqafuar dhe puthur në buzë këngëtaren, teksa kjo e fundit më pas u shtri në skenë dhe fansja i ngriti fustanin dhe kreu aktin.

Fansat e pranishëm në koncert ishin të shpejtë për të publikuar pamjet, ndërsa ndanë dhe mendimin e tyre për këtë gjë, duke e cilësuar si veprim të ulët dhe përtej limiteve.