Daiane Tomazoni, e cila është modele e faqes për të rritur “OnlyFans”, ka premtuar se do të realizojë një fotografi nudo falas për çdo gol që do të shënojë Brazili në Kampionatin Botëror 2022.

Mediat e huaja shkruajnë se 24-vjeçarja iu bashkua “OnlyFans” pak para pandemisë së Covid-19. Ajo ka treguar se tani fiton shumë më tepër se sa në çdo punë tjetër.

“Unë aktualisht punoj duke prodhuar përmbajtje +18. Përveç OnlyFans, unë punoj me platforma të tjera në të njëjtën industri. Para pandemisë, me sugjerimin e disa miqve që tashmë punonin dhe po arrinin të fitonin shumë nga prodhimi i përmbajtjes, vendosa të filloj edhe unë të bëj të njëjtën gjë. Pandemia dhe izolimi social përfunduan duke iu përshtatur kësaj pune online. Unë punoja në departamentin e burimeve njerëzore të një kompanie dhe u pushova nga puna për çështje gjyqësore. Kështu që vendosa të fokusohem 100% në OnlyFans dhe funksionoi”, tha ajo për “Newsflash”.

Ndërkohë në premtimin e saj të fundit, Daiane shtoi:

“Kam një grup në Telegram ku mbaj kontakte të ngushta me ndjekësit e mi. Unë flas shumë, u përgjigjem të gjithëve dhe kuptova që njerëzit nuk ishin aq të emocionuar për Botërorin. Kështu që mendova të krijoj një mënyrë për të inkurajuar të gjithë për të mbështetur më mirë kombëtaren. Sapo hodha idenë, shumë menduan se ishte një gënjeshtër dhe se nuk do t’iu dërgoja. Sapo Richarlison shënoi golin e parë, grupi u emocionua dhe fotografinë e parë nudo e dërgova plotësisht pa censurë. Sigurisht që me golin e dytë njerëzit ishin edhe më të lumtur. Meqenëse funksionoi, në ndeshjet e ardhshme do të mbaj dhe zgjeroj premtimin tim. Kush e di? Ndoshta edhe me video. Çdo gjë për titullin e gjashtë të Brazilit në Botëror!”.

24-vjeçarja dëshiron të shpërblejë skuadrën e Brazilit në të njëjtën mënyrë që ajo shpërblen ndjekësit e saj.

“Dua të dërgoj të njëjtën nxitje që u dërgoj ndjekësve të mi për lojtarët e Kombëtares dhe gjithë stafin e ekipit. Do i dërgoj atyre foto intime, mjafton të më shkruajnë në DM tim në Instagram. Dua t’i dërgoj fat në veçanti Neymar i cili meriton mbështetjen tonë, pasi u dëmtua në ndeshjen e tij të parë”.