Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po qëndronin te banaku jashtë në oborr duke biseduar me njëri-tjetrin, ku herë pas here ndërhynin edhe banorët e tjerë që ishin aty.

Teksa këngëtari i njohur përmendi moshën e tij, Dea Mishel dëgjohet t’i thotë se ‘është i papjekur’. Në këtë moment Luizi i kthehet: “Kur ta kuptosh sa i pjekur jam do jesh në shtëpi duke e parë nga televizori Big Brother”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë shkova 37, kuku u plaka

Kiara: Edhe ti shumë je

Luizi: Pse e thua

Kiara: Nuk ka lidhje mosha

Eni: Nuk duket ai, nuk duket aq

Kiara: Madje është mirë se ke çfarë mëson, kupton

Dea: Është i papjekur

Kiara: I pjekur është ai, por kur do

Eni: Nuk ka lidhje fare me moshën ai

Luizi: Kur ta kuptosh sa i pjekur jam do jesh në shtëpi duke e parë nga divani Big Brother, për Zotin