Teksa dukej se do afroheshin më shumë, Luizi dhe Kiara u përfshinë në një debat mbrëmjen e djeshme, në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Këngëtari i kërkoi një përgjigje Kiarës, duke i thënë se do të dijë se çfarë ajo ndjen për të dhe se do një konfirmim për lidhjen. Ai shtoi se deri në momentin që kjo përgjigje nuk i vjen, ai do distancohet nga ajo.

Megjithatë, duket se kjo nuk i ka zgjatur shumë, pasi ai nuk ka rezistuar, dhe para se të flinte gjumë ka shkuar te krevati i saj dhe e ka puthur.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)