Duket se Luiz Ejlli nuk heq dot dorë nga Kiara Tito. Mbrëmjen e djeshme ai ka shkuar sërish që të përballet me të, ku i shpreh hapur ndjenjat e tij dhe i kërkon falje.

Teksa këngëtari i thotë se “është çmendur pas saj dhe e do me gjithë shpirt”, moderatorja i përgjigjet që “ta lërë të qetë”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A nuk është e drejta ime që me thënë se jam i çmendur pas teje edhe të dua me gjithë shpirt

Kiara: Nuk më intereson fare

Luizi: Ok

Kiara: Të lutem mos e përmend, ta thashë që në mëngjes. Nuk dua të të dëgjoj më ta përmendësh emrin tim me gojë. Pikë. Dhe të lutem më lër pak hapësirë. Më lër hapësirë se kudo që më del më rikthehet e gjithë situata mbrapsht. Ti s’le të marrësh frymë o njeri. Pse mo kështu di i bësh për vete ti gocat, duke ju ngjitur e duke ju qepur

Luizi: S’kam punë me to, kam punë me ty

Kiara: Ore këdo që takosh në jetë, të uroj takosh njeri që të përshtatet ty më së miri

Luizi: S’kam takuar kurrë një njeri si ti prandaj

Kiara: Po avash o Luiz për 20 ditë u marrose, u dashurove, mos na hap barkun të lutem shumë, aman të keqen

Luizi: Nuk e di ça është

Kiara: Nuk të besoj asgjë. Të lutem më lër hapësirë se po çmendem. Seriozisht

Luizi: A i pranon të paktën deri diku faljet që jam tu të thënë

Kiara: Jo, fare. Vazhdo nise nga e para, bëj si të duash ti. Me mua nuk ke punë më fare