Teksa po flisnin se kush do të largohet përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri mbrëmjen e sotme, Mikela i thotë Luizit se është “një aktor i paparë”.

Këngëtari i shprehet se ende nuk ka parë asgjë dhe se kur të nisë aktrimin ‘do të shohë luftë’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: E pyeti Olta Kiarën ‘ba me ikë Luizi a mërzitesh?’, e ajo tha ‘normal që mërzitem’

Efi: E u kënaq ky, ndërkohë ajo e kishte fjalën që mërzitet për të gjithë, kushdo që të iki do i vinte keq

Luizi: Sa e keqe është

Efi: Po ashtu e tha

Luizi: Po lene të bëj qejf, ça të bëra, unë bukë e groshë jam duke ngrënë

Mikela: Je aktor i paparë

Luizi: Unë?

Mikela: Bravo të qoftë

Luizi: Nuk ke parë gjë. Nuk kam hy në aktrim, kur të hy në aktrim këtu do shohësh luftë

Mikela: Ti ke hyrë që më datë 24. Aty në luftë je vetvetja, se gjithë këto të tjerat i ke aktrim