Dy ish-finalistët e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel dhe Krist Aliaj, ishin sot të ftuarit specialë të rubrikës “Dielli apo Hëna” në “E Diell”.

Kur moderatorja e njohur, Nevina Shtylla, po i prezantonte, Dea shprehet se nuk është e ftuar, por ka ardhur për të përndjekur Kristin.

Pjesë nga biseda:

Dea: Kam ardhur për të përndjekur Kristin se ka tre ditë që s’më hap telefonin

Kristi: Ça ka ajo me mua

Dea: Të hap telefonin?

Kristi: Pse më merr mua në telefon

Dea: Të të takoj, mos të të marr fare?

Nevina: Ka qenë me Jorin?

Dea: Ka qenë me Gertin