Ajo është padyshim një nga yjet më modeste të “The Kardashians”.

Megjithatë, Kendall Jenner ka treguar më shumë seç duhet, ditën e hënën teksa zbuloi një fushatë shumë të provokuese për Calvin Klein, në të cilën ka pozuar “topless”.

Modelja 28-vjeçare ka realizuar një sërë pozash të zjarrta me të brendshme, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Faqja zyrtare e Instagramit të Calvin Klein ka publikuar gjithashtu një video, e cila tregon Kendall teksa lëviz rreth e rrotull me të brendshmet e zeza, bashkangjitur së cilës shkruhet: “Këtu për t’u relaksuar”

Kendall ka pozuar për herë të parë për fushatën e Calvin Klein në vitin 2015 dhe marrëdhënie e tyre vijon ende të jetë e fortë.

Madje në një intervistë të dhënë së fundmi, Kendall është shprehur: “Më pëlqen shumë fushata e re e Calvin Klein pasi bazohet në konfidencën dhe sensualitetin dhe ndjej se seti fotografik e reflekton ekzaktësisht atë”.

“Për mua konfidenca ka të bëjë me të ndjerit mirë dhe besimit në vetvete”, ka shtuar modelje.