Luizi dhe kiara duket se po afrohen çdo ditë e më shumë që kalojnë së bashku në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa disa ditë më parë, këngëtari shprehu pasiguritë dhe frikën nëse ish-i dashuri i moderatores, Butrint Imeri vjen në shtëpi si banorë, ditën e sotme janë përballur me një “sfidë” të veçantë.

Në sfond, banorët kanë dëgjuar sot pikërisht disa këngë të Butrintit, gjë që e ka surprizuar Kiarën. Megjithatë duket se edhe ajo dhe Luizi e kanë përballuar mirë. Ata kanë nisur të kërcejnë së bashku nën ritmet e këtyre këngëve, pa u vendosur në siklet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)