Të gjithë e dinë që djemtë e Shqipërisë janë kthyer në bjondë për shkak të Luiz Ejllit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund.

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie, që përgjithësisht i ka qëndruar besnike pamjes së saj natyrale dhe flokëve shumë afër ngjyrës origjinale, tashmë ka ndryshuar look.

Ajo është kthyer në bjonde dhe duket më seksi se kurrë me look-un e ri!

Nuancat e hapura janë gjithmonë “IN” për verën dhe sidomos me bjonden nuk gabohet kurrë! Nëse po prisje një shenjë të ndryshoje look, jepi! Kjo ishte!