Olta Gixhari dhe Tea Trifoni mendojnë se Kiara Tito është tmerrësisht xheloze. Gjatë një bisede te dhoma e gjumit, ish-konkurrentja e “Për’puthen” tregoi një moment të moderatores me Luiz Ejllin.

Tea tha se mbrëmë kur këngëtari ishte larguar nga dhoma e gjumit dhe u kthye, ajo i kishte thënë “pse u vonove”. Gjatë kësaj bisede i pranishëm ishte edhe Luizi, i cili shpjegoi këtë pjesë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Olta: Kiara është shumë xheloze. Kiara është tmerrësisht xheloze, ça kam parë unë këto ditë…

Tea: Nuk e di për xhelozi, por mbrëmë vura re se fjeta vonë, iku Luizi dhe i tha Kiara “po pse u vonove aq shumë?”.

Olta: Po, është xheloze ajo

Luizi: Ta them unë pse e tha.

Olta: Është xheloze e çmendur

Tea: Thjesht edhe Kiara ka qejf të kalojë kohë me të. Nuk është se i rri ai ngjitur dhe ajo nuk do

Olta: Edhe ky i rri shumë ngjitur

Luizi: Ajo më tha më sill një gotë ujë se me është tharë goja. Mua më thirrën te dhoma e rrëfimit edhe u vonova. Prandaj më tha pse u vonove aq shumë

Tea: E kam këtu se edhe ajo ka qejf të rrije me të

Luizi: Po normal moj

Tea: Nuk është budalla t’i rrijë aq ngjitur ashtu nëse nuk do ajo

Olta: Nejse, është shumë xheloze

Luizi: Ja hangsha zemrën