Moderatorja e njohur, Kiara Tito, feston nesër ditëlindjen dhe Luiz Ejlli duket i menduar për të gjetur dhuratën e duhur për të.

Teksa po bisedonte mëngjesin e sotëm me Bjordi Mezinin, këngëtari i njohur po vriste mendjen se si do e kuptojë ai kur kalon mesnata që i bie dhe data 18 kur Kiara ka ditëlindjen.

Bjordi i dha idenë që të pyesin Arbanën , por Luizi nuk ishte shumë dakord.