Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka hyrë një kitarë, pasi Nita do të performojë me të gjatë “Talent Show” që do të mbahet sot.

Teksa Nita në një moment po këndonte me kitarë, Kiara Tito i ka kërkuar që t’i këndojë këngën e ish-partnerit, Butrint Imeri.

Në fakt, moderatorja e cilësoi këtë si këngën e Ledri Vulës, mirëpo ky është një bashkëpunim mes Ledrit, Butrintit dhe Kidës.

“Dale dale” nisi të këndojë Kiara dhe aq u desh që ky moment të bënte xhiron e rrjetit.

Editimet në “Tik Tok” i merrni me mend vetë! Megjithatë, nuk përjashtohet mundësia që Kiara vërtetë të jetë bërë lëmsh e të ketë harruar kush e këndon këtë këngë.