Dita e sotme duket se ka nisur e qetë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2”. Teksa Luizi, Kiara dhe Maestro po bënin muhabet, Nita u thotë që t’i bashkohen asaj dhe Enit.

Këngëtari i njohur i tha asaj se nuk shkuan pranë tyre se nuk donin që t’i bezdisnin. Pastaj teksa po shkonin pranë tyre, Luizi thotë duke qeshur: “Kiara vdes të ulet përballë Enit, u përputhet buzëqeshja”.

Pjesë nga biseda:

Nita: Shenjat e para të xhelozisë, ose jo të parat

Eni: Edhe kur të dal jashtë do e thotë

Luizi: E ka thënë vetë. Dy gjëra nuk i harroj kurrë, më pëlqen Kiara si…moderatore dhe buzëqeshja

Nita: Kurrë nuk e ke pa Kiarën?

Luizi: Jo, as në Instagram e askund

Eni: Unë e njoh, shikoja videot, emisionet dhe e kam pas këtë përshtypje që jashtë