Marrëdhënia mes princit Harry dhe Meghan Markle po diskutohet shumë, teksa përflitet për një krisje.

Edhe pse më parë aktorja nuk shfaqej askund pa unazën e saj të fejesës, në daljen e saj të fundit publike së bashku me Princin Harry dhe nënën e saj, Doria Ragland, në Woman Of Vision Awards në Nju Jork më 16 maj, ajo nuk e kishte vendosur.

Megjithatë, Meghan mbante unazën e saj të martesës dhe pamja e saj me fustanin mahnitës të artë Johanna Otritz dhe takat e saj Tom Ford, si dhe byzylykun e saj Cartier.

Unaza e diamantit në dorën e saj të majtë thuhet se i është dhënë Meghan Markle në përvjetorin e saj të parë të martesës dhe bizhuteria e saj e artë e dasmës është bërë nga i njëjti material si ai i Kate dhe Mbretëreshës Elizabeth.

Ndoshta Meghan Markle zgjodhi ta linte unazën e saj të fejesës në shtëpi për të parandaluar shumë shkëlqim në pamjen e saj, gjë që e kanë raportuar edhe fansat e saj.

Kjo nuk është hera e parë që Meghan nuk e mban unazën e saj të fejesës, duke e bërë këtë gjatë turneut të saj mbretëror në Afrikën e Jugut.