Luizi ka folur sërish në lidhje me ish-të dashurin të Kiarës, këngëtarin Butrin Imeri. Ndërsa ka qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë, duke qëndruar me Kiarën dhe Oltën, Luizi është shprehur se nëse ai do të vinte në shtëpinë e BBV2, ai nuk do dinte çfarë të bënte.

Luizi: Mu më qet jashtë loje, nëse vjen një person që ishalla nuk vjen

Olta: Boll e the, se me qirinj do ta gjejnë..

Luizi: S’ka nevojë me gjet se ata e dinë se ku është, nëse e bijnë, atëherë e hupi krejt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)