Luizi ka vendosu të heqë dorë nga një pjesë e buxhetit të tij që t’i bëjë Kiarës një dhuratë për ditëlindje.

Por banorët duket se nuk do ta respektojnë këtë gjë, pasi kanë shkuar te Kiara ta pyesin.

Kiara: Më thanë mua do e përfshijmë Luizin në buxhet edhe nuk do i thonë gjë. Më thanë që a je dakord mos ta marrësh dhuratën e ditëlindjes dhe ta përfshijmë në buxhet. Dakord jam i thashë, su bë nami për një dhuratë, por ai do nxehet!

Armaldo: Qëllimisht e bëjnë, atij do i iki truri!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)