Kiara Tito duket se po bën një hapa para kundrejt Luiz Ejllit. Madje orët e vona të natës i gjetën ata më të afruar, si rrallë herë deri më tani.

E jo vetëm kaq pasi mbrëmë moderatorja i ka thënë këngëtarit se shtëpia nuk do kishte kuptim pa të.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Po të mos ishe ti kjo shtëpi nuk do kishte kuptim dhe këtë nuk ta them për të bërë qejfin. Ke shumë humor, se mbaj dot të qeshurën.

Luizi: Veç ki besim te unë, kaq po them!