Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri kanë hapur sot sërish temën e eliminimeve.

Këngëtari i tha tenorit se banorët ‘ia futën’ atij pas shpine, kjo për faktin se kur erdhi puna për të votuar liderin, të gjithë zgjodhën atë, ndërsa në dhomën e rrëfimit pjesa më e madhe votuan ta nxjerrin në televotim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Sipas Luizit, banorët nuk kanë asgjë personale me të, por ata thjesht duan të nxjerrin nga shtëpia konkurrentët që nuk i mbajnë dot në kontroll dhe ata të cilët janë pjesë e ‘grupit’ të tij.