Në shtëpinë e “Big Brother VIP”, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt.

Sekretet ishin nga më të ndryshmet, por ajo që shokoi banorët ishte “Kam tentuar ti jap fund jetës”,, sekret i lexuar nga Nita e cila ju desh pak kohë të merrte veten.

Detri më tani askush nuk e ka gjetur se kujt i përkiste edhe pse u aludua nga Olta, se sekreti ishte i Deas. Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij. Duke qeshur ai tha se nuk ka 1 por plot 4.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)