Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, e nisi ditën e sotme duke i shprehur afeksionin e tij moderatores, Kiara Tito.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Është e mirë shumë, më rregullon ditën, ëmbëlsirë. U çova sot dhe i shkjova te krevati”, i tregoi Luizi-Herionit.