Luiz Ejlli e ka bërë zakon që çdo mëngjes të shkojë te shtrati i Kiara Titos dhe t’i dhurojë puthje në kokë.

E këtë veprim e ka bërë edhe mëngjesin e sotëm dhe puthja e këngëtarit e zgjoi moderatoren.

Tashmë publiku e di se pavarësisht se Luizi i thotë do të qëndroj larg, ai në mëngjes ngrihet nga shtrati, vishet dhe shkon e puth Kiarën teksa ajo po fle.

Më pas këngëtari i njohur del në oborr ku shijon kafen e mëngjesit me Bjordi Mezinin dhe Valbona Memën. Gjithashtu nuk mungojnë as punët që ai bën.