Duket se këngëtari Luiz Ejlli e ka “ndarë mendjen” dhe do që në çdo mënyrë të bëjë për vete Kiara Titon, edhe pse kjo e fundit duket qartë dhe ia ka pohuar se nuk e sheh më shumë se sa shok.

Së fundmi, teksa po bisedonin, Luizi ka shkuar dhe ka përqafuar Tean që ndodhej pranë Kiarës.

Por ky veprim nuk e ka “lëkundur” aspak Kiarën, e cila ka vijuar të qëndrojë e qetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)