Kiara tashmë është larguar nga shtëpia e “Big Brother VIP”, megjithatë ajo nuk resht së e ndjekuri shoë-n, por mbi të gjitha të dashurin e saj, Luizin.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, këngëtari ka shpërthyyer në lot nga malli për të, teksa ishte shtrirë në shtrat. Ky moment nuk i ka shpëtuar as moderatores, e cila e ka postuar këtë foto në instagram, duke shkruar “Të Dua”. Postimin ajo e shoqëron me një zemër, duke treguar dhe një herë dashurinë që ajo ka për të.