Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke u shfaqur krah partneres së tij, Kiara Tito. Mbrëmjen e kaluar, ai postoi një foto me moderatoren e njohur.

Kujtojmë se kjo është fotoja e parë me Kiarën që Luizi poston në “Instagram”-in e tij, që pas mbarimit të ‘Big Brother VIP’.

Dyshja shfaqen të veshur shumë elegantë teksa me këtë rast, Luizi ka hedhur edhe një thumb.

“Lum si Kiara”, shkruan fituesi i BBV2 krah fotos duke vendosur edhe një emoji që shkel syrin.

Teksa kjo pozë ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, Kiara ka vendosur që t’i kthejë përgjigje me një postim në “Instagram”-in e saj.

Tito ka postuar një foto në “Instastory” ku shfaqet me bashkëshortin e saj dhe krahas saj shkruan: “Lum si ti”, duke etiketuar edhe Luizin.