Ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP2” disa nga banorët kanë folur për grupimet. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Luizi tha se Armaldo dhe Kristi kanë krijuar një grup të ri.

Për këtë arsye, Maestro ka ngacmuar këngëtarin në lidhje me Tean, pasi do këndojnë bashkë, se e ka në grupin e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Me Tean nuk ke më punë se është në grupin tonë”, thotë Armaldo dhe Luizi i përgjigjet: “E morët ju në tutelë, në mbrojtje”.

“Kristi ka përcaktuar piketat, unë bëj marrëveshjet”, shton Maestro.

Më pas Luizi shkon te dhoma e gjumit ku ndodhet Efi, e cila i thotë se nuk mund të manipulohet nga Olta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Ti në radhë të parë duhet të jesh budalla nëse mendon për një moment se mua mund të më manipulojë Olta”, tha Efi, të cilës Luizi i përgjigjet: “Jo nuk e kam për ty”.

“Thjesht ta dish edhe për kërcimin dhe çdo gjë, se unë kur them se kam dikë mik, jo ta dish, më dëgjo mua o plehrë , 2000 euro. Unë kur e konsideroj dikë mik dhe e konsideroj edhe pikë. Këtë gjë ta kesh parasysh. Edhe unë jam grupi Lui, një grup ka këtu brenda, Lui forever. Por ma mbaj i çik lojën, të lutëm, po pate mundësi. Më lë rehat të luaj i çik”, i thotë Efi këngëtarit të njohur.