Mbrëmjen e djeshme kanë përfunduar në prangat e policisë 3 persona nga efektivët e anti-drogës së Policisë së Vlorës. Të arrestuarit po shpërndanin doza kanabisi dhe kokaine, në një aktivitet festiv që zhvillohet në Dhërmi.

Në kuadër të operacionit të koduar “Parts 4” u arrestuan shtetasit: Ermand Hoxha 30 vjeç, Xhoi Bare 27 vjeç dhe Kedi Hoxha 19 vjeç, të tre banues në Tiranë.

Një ndër të arrestuarit është edhe një personazh i njohur i showbiz-it. Është fjala për Xhoi Baren, menaxheri dhe shoku i Efi Dhedhes e njëkohësisht gazetar në emisionin e Roza Latit.

Vetë dy vajzat e showbiz-it nuk kanë bërë ndonjë reagim për mikun e tyre, u cili u vu në pranga gjatë ditës së djeshme.

ndërkohë kujtojmë se gjatë kohës që Efi ishte në “Big Brother VIP2”, Xhoi Bare dilte në intervista si menaxheri i saj. Po ashtu ai i menaxhonte dhe “Instagram”-in. madje pas herës së parë që doli Efi ata ishin bashkë me pushime në Tailandë.