Modelja e kolme, Demi Rose, njihet si një nga vajzat më provokuese dhe më të nxehta të Instagramit.

Kemi parë që bukuroshja britanike eksperimenton shpeshherë me look-un e saj.

Së fundmi, Demi Rose ka mahnitur ndjekësit me disa foto të sajat në versionin Kleopatra.

Me veshjen ngjyrë floriri, modelja vë në pah format e saj bombastike, ndërsa ka shkaktuar reagime të shumta të fansave të saj besnikë.