Modelja super sekis, Demi Rose, nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format e saj bombastike në rrjetet sociale. Madje falë tyre, ajo ka arritur që të mbledhë miliona ndjekës në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi, Demi ka ndarë me fansat e saj disa poza ku shfaqet thuajse pa asgjë veshur e shtrirë në jaht. Ajo ka vënë në pah gjoksin si dhe të pasmet e bujshme në tanga.

Ndërkohë pozat e i ka shoqëruar me mbishkrimin se e ka gjetur ‘parajsën’. Nga ana tjetër, ndjekësit nuk ia kanë kursyer komentet, madje edhe ato pikante dhe ‘hot’ siç janë fotot e 27-vjeçares.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi ? (@demirose)