Luizi ka qenë shumë konfuz në lidhje me vendimin e qëndrimit në shtëpi, pas nominimit të Prime-it të kaluar ku Olta dhe Kiara ndodhen “kokë më kokë”. Pasditen e djeshme ai ndryshoi qëndrim dhe vendosi ta vazhdojë lojën edhe nëse do ta largohet Kiara.

Teksa e ndjen se këtë të shtunë Kiara mund të jetë më e rrezikuara, çifti duket se po I shijon në maksimum qëndrimin me njëri-tjetrin.

Ata janë parë edhe të përlotur herë pas herë në ambientet në shtëpi.

Kiara: Ik aman të lahem çik rehat. Ik o Luiz se s’nidhem rehat

Luizi: E di…hajde të të puth njëherë…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)