Ndërsa ndodheshin në ambiemntet e jashtë të shtëpisë Kristi dhe Olta kanë komentuar marrëdhënien mes Luizit dhe Kiarës.

Olta është shprehur për Kiarën se ajo bën kot si naive, por ajo nuk është. Sipas saj Kiara nuk e puth Luizin, se po e puthi mbaron aty dhe ajo ikën nga shtëpia.

Kristi: U puthën ato?

Olta: Se puth ajo,se e di që po e puthi iikën jashtë.  Ajo që bën si naïve. Naivja e vogël. E din ajo, se po u puth, u paketua dhe iku në shpi.  Po më fal tani, I thua një njeriu që kam filluar të ndjej për ty, më fal atëherë, pse se puth?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)