Pak para spektaklit, Kiara dhe Luizi pasi janë bërë gati, po kalojnë disa momente së bashku në dhomën e gjumit.

Ndërsa Luizi nuk ia ndan sytë, Kiara shprehet se po ndihet e hipnotizuar.

Luizi: A po hipnotizohesh? (Qeshin të dy)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)