Teksa ndodheshin jashtë duke bërë muhabet, Olta Gixhari ka vendosur që të ngacmojë Krist Aliajn në lidhje me Keisi Medinin. Aktorja e pyeti atë se sa e pëlqente bukuroshen bionde nga 1-10.

Dhe e gjeni dot përgjigjen e Kristit? Ai tha “8”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Olta: Sa të pëlqen Keisi nga 1 te 10?

Kristi: S’di ça të them unë tani. Ça domethënë për shembull po them 8?

Olta: 8 si shoqe apo në mënyrë romantike?

Kristi: Çdo gjë, nuk ka rëndësi. Si person them unë. 8 ça domethënë? Që më pëlqen shumë?

Dea: Super

Olta: Është shumë fare

Kristi: 10 i bie që të jetë gruaja ime?

Olta: 10 i bie që të jetë…

Dea: Është në hapat e parë për të qenë gruaja jote

Olta: Jo, jo, është në hapat e parë të lidhjes, gruaja thotë

Kristi: Po nëse them 5 për shembull

Dea: Po ça lidhje, se ajo mund të mos ketë interes fare, prit njëherë këtu