Menjëherë pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Arbana Osmani ka vendosur që të surprizojë mikeshën e saj, Xhemi Shehu, në orët e para të 4 janarit.

Ditën e sotme Xhemi feston ditëlindjen dhe Arbana ka shkuar në shtëpinë e saj, duke i dërguar edhe një buqetë me lule.

Moderatorja e dashur për publikum ka shpërndarë sot disa foto të tyre dhe një video të filmuar mbrëmë në shtëpinë e Xhemit. Kjo e fundit duket se është surprizuar vërtet nga ardhja e mikes së saj me një buqetë me lule për ta uruar.

“Gezuar ditelindjen vajzes me speciale qe kam fatin ta kem shoqe, moter, zemer. I love you. (P.s Sëipe për të parë ku vrapova mbrëmë pas shoët)”, shkruan Arbana.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Ndërkohë në koment, Xhemi ka zbuluar se ajo ka qenë pa qejf mbrëmjen e djeshme dhe kjo vizitë ka qenë vërtet e këndshme për të.

“Nuk besoj se mund ta shpreh dot me fjale se sa shume te dua ..te kam zemrën time

Ps: u sherova mbreme”, shkruan Xhemi.