Mbrëmjen e djeshme, Efi dhe Luizi kanë këshilluar Kiarën që të luaj i çik. Madje Efi i tha Titos që ‘kur e sheh Tean që i afrohet ashtu këngëtarit, t’i përgjigjet”.

Nga ana tjetër moderatorja shprehet se nuk dëshiron që të “përfshihet në këtë lloj tresheje” se nuk i pëlqen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: Kishte frikë se i thoshte kjo garipja ime ‘bane mirë provën ti’, t’u ba si lace

Efi: Edhe ti luaj i çik, luaj kur e sheh atë që i afrohet ashtu, ktheja moj përgjigjen, jo kunj moj.

Luizi: Jo për mu jo, për humor se futesh e bëhesh pjesë për shembull, erdhi këtu e tha Bjordi…

Kiara: Nuk dua të përfshihem në këtë lloj tresheje, nuk më pëlqen

Luizi: Është e lezetshme, është e bukur

Efi: Jo nuk është treshe, ajo është një njeri që nuk ekziston më, ajo deri tani po shante po bënte, tani vjen…

Kiara: E bën me ironi pra gjasmë

Efi: Kush me ironi moj se duket në fytyrë se si flet ajo