E dashura e re e Kanye West, Juliana Nalu, i la pak vend imagjinatës të dielën (20 nëntor), teksa doli për të festuar me një mik në Hollywood. Modelja braziliane u pa në një veshje rrjete të zeza të tejdukshme “Jean Paul Gaultier”.

24-vjeçarja theksoi linjat me të brendshme të zeza poshtë, Juliana i kombinoi me pjesën e sipërme koordinuese që shfaqte një shirit të zi përgjatë gjoksit të saj.

Ajo shtoi një palë çizme të zeza “Balenciaga” dhe mbuloi sytë me një palë syze dielli.

Flokët e zeza i la në gërsheta të lëshuara sipër në shpinë, ndërsa ajo e kompletoi pamjen e saj me një shkëlqim buzësh.

Juliana ka qenë e lidhur me Kanye, 45 vjeç, që nga fillimi i tetorit, pasi ata u panë në disa takime në Los Angeles

Juliana dhe Kanye së fundmi shijuan një mbrëmje në Beverly Hills ku ajo u pa duke dalë nga një restorant me dy trëndafila të kuq. Modelja e re vjen nga Rio De Janeiro, Brazil dhe është modele që nga adoleshenca e saj.