Luiz Ejlli ka reaguar për herë të parë ditën e sotme pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ai ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku falenderon të gjithë mbështetësit e tij, teksa shprehet se do të vazhdojë të jetë pranë publikut duek publikuar këngë.

Ai po ahstu kërkon falje që nuk reagoi më herët, teksa shprehet se ndihet shumë mirënjohës dhe se nuk e di çfarë kanë parë tek ai ata që e kanë mbështetur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)