Edhe pse kanë vetëm 2 javë së bashku, mes banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP kanë nisur flirtet e para.

Por këtë herë nuk do merremi me dyshen “Luiz-Kiara”, pasi dy personazhe të tjerë kanë marrë vëmendje. Bëhet fjalë për Kejvina Kthjellën dhe Kristi Aliajn.

Sot modelja ka shprehur hapur dëshirën për të fjetur me Kristin, duke e ngacmuar atë gjatë gjithë kohës.

“O do fle me ty sonte, o ti nuk do flesh fare, o do flemë bashkë ose do rrimë zgjuar”, tha modelja.

Ndërsa Kristi ia kthen: “Po mirë nuk po fle fare!”

“Dua edhe salçiçe….”, tha Kejvina gjete bisedës me banorët.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)