Ish-konkurentja e Për’puthen +40, Luljeta Nallbani e ftuar në “Ftesë në 5”, është shprehur se shqiptarët janë shumë të zjarrtë në krevat.

Ne jemi ballkanas, shprehet Luli dhe iu ka bërë thirrje shqiptarëve të bëjnë sa më shumë seks.

“Meshkujt tanë janë më të nxehtë dhe mos na ulni meshkujt, se të bëjnë hatanë, të thajnë piten. Ia marrin Al Pacinos dhe të gjithëve. Prandaj çuna zgjohuni nga gjumi, mos u merrni me celularë, boll i çpuat, u ndez llampa, ngrihet hormoni, ne jemi ballkanas”, tha ish konkurentja e Për’puthen +40.