Pas debatit të një dite më parë, kur Eda akuzoi Xhenin se di shumë për të dhe do ia bëjë publike, Xheni nuk u paraqit sot në puntatën e “Për’puthen”. Mes vajzave u shkëmbyen ofendime dhe akuza të ashpra.

“Kujdes me mua se t’i nxjerr të gjitha. Kam informacione për ty. Do i tregoj të gjitha. E di shumë mirë ti ça di unë për ty, do i shpërndaj t’gjitha, do i tregoj produksionit”, i tha Eda Xhenit.

Ditën e djeshme, Eda ka zbuluar se Xhenin e njeh nga jashtë. “Unë jam ish-shoqe me motrën e Xhenit dhe ia di gjërat”, tha Eda.

Më pas, u shfaqën disa momente pasi u mbyll programi, kur Xheni thoshte se “Eda ka qenë shoqe e motrës sime. Nuk kam inate me të, nuk e di çfarë ka ajo me mua”.