Ylli latin Ricky Martin do të performojë për herë të parë në Tiranë më 20 korrik. Të shumtë janë ata që janë lumturuar nga ky lajm, ndërsa së fundmi ka reaguar edhe vetë Ricky në “Instagram”-in e tij ne lidhje me këtë koncert.

“Po!!!! Shumë i lumtur të njoftoj se do të jem në Tiranë, Shqipëri më 20 korrik me koncertin tim Simfonik dhe Orkestrën Kombëtare të Tiranës.

Shpresoj se të gjithë mund të më bashkoheni në koncertin tim të parë në Shqipëri. Biletat në shitje në 8 qershor 13:00”, shkruan Martin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

Kjo verë është e yjeve latinë, pasi jo vetëm Ricky por edhe Enrique Inglesias do mbajë një koncert në sheshin ‘Skëndërbej’ më 30 Qershor.