Pak ditë më parë profili i “Instagram”-it të Luiz Ejllit pati probleme, pasi u mbyll për disa orë. Fansat me siguri u shqetësuan, pasi tani që ka mbaruar “Big Brother VIP”, ata e ndjekin hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Me t’iu rikthyer “Instagram”-i, fituesi i këtij edicioni të BB VIP, bëri një video që e posti në “Instastory”. Ai i siguroi ‘çapaçulat’ e tij se nuk do të kishte më të tilla probleme.

Por mesa duket problemet nuk kanë fund për llogarinë e tij në “Instagram”, pasi edhe sot në momentin që kërkon për faqen zyrtare të tij, rezulton me probleme.

Po kësaj radhe vallë çfarë ka ndodhur? Fansat po presin me padurim rikthimin e “Instagram”-it të Luizit dhe postimet e tij.