Si gjithmonë, Efi Dhedhes dhe Kiara Tito kanë qëndruar duke biseduar deri natën vonë. Mbrëmë kanë komentuar edhe puthjen e Dea Mishel me Amos Zaharia, e cila ndodhi si pasojë e një loje, duke realizuar filmin ‘The Notebook’.

Sipas ish-konkurrentes së “Për’puthen”, Dea e ka humbur disi lojën prej puthjes. Efi nuk e la me aq, pasi shtoi se Dea është shumë më e mirë se aktori i njohur nga paraqitja, por nuk ka karakter të fortë dhe është shumë e ndjeshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërsa Kiara e pyeti Efin nëse mendon se Dea ka ndjenja për Amosin. Dhedhes u shpreh se sipas mendimit të saj, Dea thjesht po luan.